hovezi maso
České hovězí maso

U nás nakupujete vždy české hovězí maso

Napsal Řeznictví Antonín Matek

Vážení zákazníci, jistě jste zaznamenali kauzu polského hovězího masa, které bylo poráženo nemocné a nevyhovující na polských jatkách a distribuováno do zemí EU včetně ČR. Toto hovězí skončilo také v Kostelci nad Labem.

Našeho řeznictví se tato kauza netýká, protože porážíme hovězí a vepřové maso na vlastních jatkách přímo v Kostelci nad Labem, v ul. Labská. Hovězí maso bereme od místních zemědělců v okolí 50 km, např. z Úžic u Kralup nad Vltavou a Jizerního Vtelna. Jatka mají stálý veterinární dozor a každá porážka má svůj protokol, kde je číslo zvířete, evidenční číslo zemědělce a uvedeny naše jatka. Závadné maso odebrala jiná firma působící v Kostelci nad Labem. 

Číst dál...

Vepřová panenka na rozmarýnu

Napsal Řeznictví Antonín Matek

Vepřovou panenku vcelku osolíme, opepříme a necháme hodinu odležet. Na troše oleje ji opečeme ze všech stran, aby se zatáhla. 

Číst dál...

Maso na víkend až k Vám domů

Napsal Řeznictví Antonín Matek

Nestíháte nakupovat oblíbené maso a uzeniny? Nevadí. Nyní pro Vás máme rozvážku masa a uzenin až k vám domů. Pohodlně si objednejte na našem eshopu a my Vám dovezeme objednávku nad 600 Kč zdarma přímo před Váš dům nebo do zaměstnání. Stačí se u nás na e-shopu zaregistrovat a můžete začít nakupovat. 

Zavážíme zejména obce a města: Kostelec nad Labem, Neratovice, Brandýs nad Labem, Stará Boleslav, Libiš, Tuhaň, Všetaty, Odolena Voda, Líbeznice, Zdiby, Bašť, Liblice, Konětopy, Káraný, Čelákovice, Chabry, Satalice, Ďáblice, Zeleneč, Jirny a ostatní obce ve zvýrazněné oblasti, kterou zobrazíte zde

 {fastsocialshare}