I přes opravu mostu, fungujeme dál

Napsal Řeznictví Antonín Matek

Vážení zákazníci,

i přes opravu mostu přes mlýnský náhon v Kostelci nad Labem funguje naše prodejna i nadále. Bohužel, pokud se k nám chcete dostat autem směrem od Brandýsa, Neratovic a Prahy, dostanete se sice pěšky přes most (později bude peší lávka), ale obtížně se zde parkuje. Ulice Martinská je jednosměrná a jezdí tu autobusy, odbočující na T.G.Masaryka, kde mají zastávku. V Martinské ulici je zákaz parkování, takže jediná možnost jsou jedině přilehlé ulice. Pokud však pojedete od Mělníka a Staré Boleslavi (přes Ovčáry) je možnost nechat auto po dobu nákupu přímo na hlavní silnici. 

Další možností je využít nákup online na našem e-shopu. Rozvážíme zpravidla ve čtvrtek a objednat je potřeba do středy. Platit lze i bezkontaktní platební kartou. 

Děkujeme za přízeň. 

 

 

 

 

Vepřová panenka na rozmarýnu

Napsal Řeznictví Antonín Matek

Vepřovou panenku vcelku osolíme, opepříme a necháme hodinu odležet. Na troše oleje ji opečeme ze všech stran, aby se zatáhla. 

Číst dál...

Maso na víkend až k Vám domů

Napsal Řeznictví Antonín Matek

Nestíháte nakupovat oblíbené maso a uzeniny? Nevadí. Nyní pro Vás máme rozvážku masa a uzenin až k vám domů. Pohodlně si objednejte na našem eshopu a my Vám dovezeme objednávku nad 600 Kč zdarma přímo před Váš dům nebo do zaměstnání. Stačí se u nás na e-shopu zaregistrovat a můžete začít nakupovat. 

Zavážíme zejména obce a města: Kostelec nad Labem, Neratovice, Brandýs nad Labem, Stará Boleslav, Libiš, Tuhaň, Všetaty, Odolena Voda, Líbeznice, Zdiby, Bašť, Liblice, Konětopy, Káraný, Čelákovice, Chabry, Satalice, Ďáblice, Zeleneč, Jirny a ostatní obce ve zvýrazněné oblasti, kterou zobrazíte zde

 {fastsocialshare}